Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /DISK3/www/3766/pasazterno.cz/www/wp-content/themes/Divi/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
Infrasauna-shop.cz - Prodejní pasáž TERNO Zlín
+420 577 622 065 | Po - So: 8:00 - 19:00 | info@pasazterno.cz

Infrasauna-shop.cz

Popis

Specializovaná prodejna saun a infrasaun

Naše společnost se již víc než 15 let řadí mezi top prodejce saun a infrasaun. V naší nabídce naleznete klasické finské sauny, infrasauny i sauny kombinované. Většina z našich saun a infrasaun je určena do interiérů bytů či domů, nabízíme však i sauny exteriérové.

Dodáváme jednak sauny typizované, díky čemuž jsme schopni držet přívětivé ceny, ale také vyrábíme sauny a infrasauny na míru podle přání a potřeb nejnáročnějších klientů.

Naše sauny dodáváme bezplatně po celé České i Slovenské republice, a to včetně profesionální montáže našimi odbornými techniky. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis, odborné poradenství a platba až po montáži.

Prodejnu Infrasauna-shop.cz najdete ve druhém nadzemním poschodí prodejní pasáže.

Prodejní pasáž Zlín je bezbariérová. K přístupu do podlaží můžete využít jak eskalátoru, tak i osobního výtahu.

 

Kontaktujte prodejce

Prodejce můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 608 713 333, emailu infrasauna@infrasauna-shop.cz nebo pomocí kontaktního formuláře: https://www.infrasauna-shop.cz/napiste-nam/.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Infrasauna-shop.cz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *